Licensed to Christiansburg Aquatic Center - Site License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/14/2020 06:54 AM
      2020 VISAA Swimming & Diving Championship - 2/14/2020 to 2/15/2020       
                   2020 VISAA Swimming & Diving Championship                   
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 2  Boys 4x50 Yard Medley Relay
===============================================================================
     School
===============================================================================
  1  Woodberry Forest  'A'                                      1:37.05 
  2  Collegiate School  'A'                                     1:37.74 
     1) Jobe, Davis SR                  2) Ryan, Liam JR                  
     3) Kwon, Brian JR                  4) Mayr, Christian SO             
  3  Flint Hill School  'A'                                     1:39.85 
     1) Brown, Marcus JR                2) Krause, Owen SR                
     3) Luttschwager, Conrad JR         4) O'Connor, Michael FR           
  4  St. Paul VI Catholic HS  'A'                               1:39.96 
     1) Greco, Clement SR               2) Johnson, Matthew FR            
     3) Ryu, Han SR                     4) O'Toole, Owen FR               
  5  Bishop O'Connell  'A'                                      1:40.65 
     1) Mullen, Brendan SO              2) Lentine, Tyler JR              
     3) Mullen, William SR              4) Sullivan, John SR              
  6  Hampton Roads Academy  'A'                                 1:41.26 
     1) Rouzie, Bryce SO                2) Rouzie, Blake SR               
     3) Cronin, Avery SR                4) Kokolis, Michael SO            
  7  St. Christopher's School  'A'                              1:41.40 
     1) Bowles, Aubrey JR               2) Farley, Harry SR               
     3) Bowles, Tee SO                  4) Wise, Emory JR                 
  8  Norfolk Academy  'A'                                       1:41.72 
     1) Whetstine, Carter 08            2) Southern, Mark JR              
     3) Clarkson, Joey SO               4) Anthony, Preston JR            
  9  Trinity Episcopal School  'A'                              1:42.13 
 10  St. Christopher's School  'B'                             X1:43.12 
     1) Sullivan, Joe JR                2) Stevens, Will JR               
     3) Moore, Brandon FR               4) Perkins, Carter FR             
 11  Peninsula Catholic High School  'A'                        1:43.33 
     1) Sprott, Cameron SR              2) Parsons, Sam JR                
     3) Longacre, Suds SR               4) Brooks, Dis SO                 
 12  St. Stephen's & St. Agnes  'A'                             1:43.49 
     1) Bean, Ethan SR                  2) Heck, TJ JR                    
     3) Oleksa, Ethan SR                4) Carr, Ian JR                   
 13  Saint John Paul the Great  'A'                             1:43.98 
     1) Salvatori, Michael SR           2) Doty, Jack JR                  
     3) Hopkins, Liam SO                4) Talavera, JP SR                
 14  Collegiate School  'B'                                    X1:44.00 
     1) Mayr, Charlie 8                 2) Neese, Hudson FR               
     3) Klevana, Leighton JR            4) Ascoli, Joseph SR              
 15  Christchurch School Swim Team  'A'                         1:45.68 
     1) DeGraw, Jason JR                2) Wolfson, Rock JR               
     3) Fannin, Evan SO                 4) Kiland, Jackson SO             
 16  Hargrave Military Academy  'A'                             1:46.80 
     1) Bolz, Andrew FR                 2) DeVeer, Nick JR                
     3) Higdon, Nathan JR               4) Kennedy, Scott SR              
 17  Woodberry Forest  'B'                                     X1:47.09 
 18  Veritas School  'A'                                        1:47.28 
     1) Fisher, Joshua FR               2) Hughes, Connor SO              
     3) Loftin, William 8               4) Davis, Sam JR                  
 19  The Steward School  'A'                                    1:47.28 
     1) Wang, Hank FR                   2) Nichols, Noah SR               
     3) Hopp, Carter SO                 4) Zuccaro, Michael SR            
 20  Seton Swimming  'A'                                        1:48.93 
     1) Koehr, Shane SR                 2) Alsup, Jacob SR                
     3) Dalrymple, Jerry JR             4) Dalrymple, Drew SR             
 21  Potomac School Swim Team  'A'                              1:49.18 
     1) LaForce, Hudson SO              2) Schedler, Brock FR             
     3) Bhargava, Rajan SO              4) Bernstein, Andrew JR           
 22  Norfolk Academy  'B'                                      X1:49.90 
     1) Rose, Nicholas SO               2) Nelson, Holden 8               
     3) Patzer, Axel SO                 4) Hope, Ross SO                  
 23  Norfolk Christian School  'A'                              1:50.35 
 24  Bishop O'Connell  'B'                                      1:50.55 
     1) Carchia, Michael SR             2) Carpenter, Kaden FR            
     3) Boboltz, Daniel SR              4) Lindley, Ryan SO               
 25  Fredericksburg Academy  'A'                                1:50.88 
     1) Bishop, Ashton SR               2) Harris, Dylan 8                
     3) Geddes, Owen SO                 4) Millar, Henry SR               
 26  Fishburne Military School  'A'                             1:50.95 
     1) Loe, Wesley JR                  2) Senger, Gavin SO               
     3) Argueta, Ryan SR                4) Flanagan, Gavin SR             
 27  Bishop Ireton Swim and Dive  'A'                           1:51.38 
     1) Budzynski, Nick SR              2) Paradise, Calvin SO            
     3) McNutt, Connor SO               4) Smith, Jonah SR                
 28  Cape Henry Collegiate  'A'                                 1:51.74 
     1) Escalera, Robbie SR             2) Poulos, Carson FR              
     3) Cake, Gavin FR                  4) Halverson, Ryan SO             
 29  Wakefield H2owls  'A'                                      1:51.93 
     1) Maraska, Joseph SR              2) Seaborn, Jackson SR            
     3) Burdette, Cade SR               4) Pieja, Jack JR                 
 30  Trinity Episcopal School  'B'                             X1:52.20 
 31  St. Stephen's & St. Agnes  'B'                            X1:52.29 
     1) Vuono, Ryan SR                  2) Prestholdt, Gavin SO           
     3) Prestholdt, Taner SO            4) Gillette, Will SO              
 32  Roanoke Catholic School  'A'                               1:52.49 
     1) DiMarco, Adrian SO              2) Ingle, Nathaniel JR            
     3) Thompson, Christian SO          4) Trivellin, Tony SO             
 33  Fork Union Military Academy  'A'                           1:52.71 
     1) Bartsevich, Daniel SO           2) Luce, Michael SO               
     3) Tavares, Kai SR                 4) Wei, Ziyang JR                 
 34  The Covenant School  'A'                                   1:53.28 
     1) Weiss, Cooper 8                 2) Fulkerson, McCallum FR         
     3) Weiss, Braeden FR               4) Hamil, Logan 8                 
 35  Flint Hill School  'B'                                    X1:53.49 
 36  Nansemond Suffolk Academy  'A'                             1:53.99 
     1) Eisenhart, Nic SO               2) Pillsbury, Kyle SO             
     3) McCauley, Braedon JR            4) Walters, Justice JR            
 37  St. Paul VI Catholic HS  'B'                              X1:54.31 
     1) Owen, Ryan JR                   2) Paquette, Frank SR             
     3) Shervanick, Sam SO              4) Ruyle, Ryan SO                 
 38  Randolph-Macon Academy  'A'                                1:54.47 
     1) Stanford, Tyler SR              2) Schweigert-Opas, Reilly SR     
     3) Herring, Josiah SR              4) Gehly, Jacob SR                
 39  Virginia Episcopal School  'A'                             1:54.50 
     1) McNally, John JR                2) Schindler, Charlie JR          
     3) Miles, Spencer SR               4) Prahinski, Jack JR             
 40  Benedictine College Prep  'A'                              1:54.99 
     1) Owens, Ty SR                    2) Devries, Reese SR              
     3) Gwyer, Henry SO                 4) Williamson, Charlie JR         
 41  Seton Swimming  'B'                                       X1:55.19 
     1) Wilson, Evan JR                 2) Luevano, Nathan FR             
     3) Wilson, Joe FR                  4) Kellogg, Liam JR               
 42  Saint John Paul the Great  'B'                            X1:56.63 
     1) Williams, Charlie FR            2) Kintz, John Paul SO            
     3) Ong, Marcus SO                  4) Haddock, Lucas SR              
 43  Hargrave Military Academy  'B'                            X1:57.00 
     1) Marquardt, Wesley JR            2) Gregori, Ben JR                
     3) Lewis, Michael SR               4) Ponton, Andrew SO