Licensed to Christiansburg Aquatic Center - Site License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/14/2020 06:54 AM
      2020 VISAA Swimming & Diving Championship - 2/14/2020 to 2/15/2020       
                   2020 VISAA Swimming & Diving Championship                   
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 24  Boys 4x100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     School
===============================================================================
  1  St. Christopher's School  'A'                              3:17.27 
     1) West, Miles SR                  2) Bowles, Aubrey JR              
     3) Washington, Nick JR             4) Sundlun, Hunter SR             
  2  Woodberry Forest  'A'                                      3:17.44 
  3  St. Paul VI Catholic HS  'A'                               3:19.57 
     1) Ryu, Han SR                     2) Greco, Clement SR              
     3) O'Toole, Owen FR                4) Johnson, Matthew FR            
  4  Norfolk Academy  'A'                                       3:20.32 
     1) Coleman, James JR               2) Southern, Mark JR              
     3) Clarkson, Joey SO               4) Whetstine, Clayton SO          
  5  Collegiate School  'A'                                     3:20.37 
     1) Mayr, Christian SO              2) Jobe, Dalton SO                
     3) Jobe, Davis SR                  4) Ryan, Liam JR                  
  6  Trinity Episcopal School  'A'                              3:21.42 
  7  Hampton Roads Academy  'A'                                 3:22.11 
     1) Rouzie, Bryce SO                2) Kokolis, Michael SO            
     3) Cronin, Avery SR                4) Rouzie, Blake SR               
  8  St. Christopher's School  'B'                             X3:22.55 
     1) Bowles, Tee SO                  2) Moore, Brandon FR              
     3) Boyd, Jamie SO                  4) Stevens, Will JR               
  9  St. Anne's Belfield  'A'                                   3:23.07 
     1) Hochrein, Noah JR               2) Moore, Max 8                   
     3) Ashby, Zach JR                  4) Chhabra, Vijay SR              
 10  Bishop O'Connell  'A'                                      3:25.30 
     1) Mullen, William SR              2) Ienzi, Joseph SR               
     3) Lobaugh, Peter SR               4) Mullen, Brendan SO             
 11  Saint John Paul the Great  'A'                             3:27.23 
     1) Doty, Jack JR                   2) Talavera, JP SR                
     3) Hopkins, Liam SO                4) Salvatori, Michael SR          
 12  St. Stephen's & St. Agnes  'A'                             3:27.64 
     1) Vuono, Ryan SR                  2) Prestholdt, Gavin SO           
     3) Gillette, Will SO               4) Prestholdt, Taner SO           
 13  Flint Hill School  'A'                                     3:29.85 
 14  Collegiate School  'B'                                     3:30.13 
     1) Ascoli, Joseph SR               2) Mayr, Charlie 8                
     3) Moore, Aaron SO                 4) Spivey, Thomas SR              
 15  Virginia Episcopal School  'A'                             3:30.69 
     1)                                 2) Prahinski, Jack JR             
     3) Dirom, Xander JR                4) Schindler, Charlie JR          
 16  Hargrave Military Academy  'A'                             3:32.24 
     1) Higdon, Nathan JR               2) Kennedy, Scott SR              
     3) DeVeer, Nick JR                 4) Bolz, Andrew FR                
 17  Christchurch School Swim Team  'A'                         3:33.79 
     1) DeGraw, Jason JR                2) Elkin, Jeff SR                 
     3) Fannin, Evan SO                 4) Kiland, Jackson SO             
 18  Fork Union Military Academy  'A'                           3:34.28 
     1) Bartsevich, Daniel SO           2) Hernandez, Rodrigo FR          
     3) Tavares, Kai SR                 4) Leydig, Drew JR                
 19  Cape Henry Collegiate  'A'                                 3:37.16 
     1) Cake, Gavin FR                  2) Sullivan, George FR            
     3) Frey, Zack SO                   4) Stanton, Sam SR                
 20  The Steward School  'A'                                    3:37.16 
     1) Wang, Hank FR                   2) Shaia, Joseph SR               
     3) Sproull, Emory FR               4) Nichols, Noah SR               
 21  Fredericksburg Christian  'A'                              3:37.19 
     1) Turbyfill, Andrew JR            2) Ford, Parker SO                
     3) Knewtson, Jack 8                4) DiLeonardo, Vince JR           
 22  The Covenant School  'A'                                   3:37.44 
     1) Gustafson, Luke SR              2) Clancy, Patrick SR             
     3) Fulkerson, McCallum FR          4) Hutter, Preston SO             
 23  Woodberry Forest  'B'                                     X3:38.87 
 24  Norfolk Christian School  'A'                              3:39.75 
 25  Fredericksburg Academy  'A'                                3:39.93 
     1) Bishop, Ashton SR               2) Harris, Dylan 8                
     3) Geddes, Owen SO                 4) Millar, Henry SR               
 26  St. Paul VI Catholic HS  'B'                              X3:41.11 
     1) Ruyle, Ryan SO                  2) Chugh, Kabir FR                
     3) Vannell, Morgan FR              4) Manley, Adam FR                
 27  Bishop Sullivan Catholic High  'A'                         3:41.81 
     1) Beauchamp, Joseph JR            2) Beauchamp, Michael FR          
     3) Lorcher-Bond, Steven FR         4) Miranda, Austin JR             
 28  Seton Swimming  'A'                                        3:44.38 
     1) Koehr, Shane SR                 2) Ceol, Christian SR             
     3) Dalrymple, Drew SR              4) Dalrymple, Jerry JR            
 29  Trinity Christian School  'A'                              3:44.63 
     1) Henderson, Gabe JR              2) Moon, Jadon SR                 
     3) Kim, Justin 8                   4) Kim, Josh SO                   
 30  Seton Swimming  'B'                                       X3:47.71 
     1) Luevano, Nathan FR              2) McGrath, John JR               
     3) Wilson, Joe FR                  4) Alsup, Jacob SR                
 31  Saint John Paul the Great  'B'                            X3:49.78 
     1) Haddock, Lucas SR               2) Platt, Joseph SR               
     3) Elliott, Zach SR                4) Williams, Charlie FR           
 32  Wakefield H2owls  'A'                                      3:50.66 
     1) Pieja, Jack JR                  2) Bushara, Horatio SO            
     3) Maraska, Joseph SR              4) Burdette, Cade SR              
 33  Peninsula Catholic High School  'A'                        3:51.15 
     1) Farkas, Alex SO                 2) Robertson, Will JR             
     3) Boulos, George SR               4) Brooks, Dis SO                 
 34  Flint Hill School  'B'                                    X3:51.16 
 35  Norfolk Academy  'B'                                      X3:51.19 
     1) Hope, Ross SO                   2) Lagow, Ben SO                  
     3) Trudell, Paul SO                4) Yeung, Owen 8                  
 36  Nansemond Suffolk Academy  'A'                             3:51.41 
     1) Walters, Justice JR             2) Eisenhart, Nic SO              
     3) Pillsbury, Kyle SO              4) McCauley, Braedon JR           
 37  Bishop O'Connell  'B'                                      3:51.96 
     1) Krauss, Ryan SO                 2) Milligan, James FR             
     3) Piland, James FR                4) Boboltz, Daniel SR             
 38  North Cross School  'A'                                    3:52.09 
     1) Byrnes, Daniel JR               2) Thompson, Tyler FR             
     3) Daly, Patrick SR                4) Huynh, Winston JR              
 39  Roanoke Catholic School  'A'                               3:54.31 
     1) Ingle, Nathaniel JR             2) Thompson, Christian SO         
     3) Gepitulan, David SR             4) Pilar, Michael SR              
 40  St. Stephen's & St. Agnes  'B'                            X3:55.60 
     1) Keefe, Tim SR                   2) Bremner, Will SO               
     3) Biondi, Sam SR                  4) Cunningham, Jay SR             
 41  The Covenant School  'B'                                   3:56.28 
     1) Longnecker, Will SO             2) Longnecker, Charlie 8          
     3) Pritchett, Hayden JR            4) Gustafson, Cole FR             
 42  Hargrave Military Academy  'B'                            X3:56.66 
     1) Lewis, Michael SR               2) Gregori, Ben JR                
     3) Ponton, Andrew SO               4) Marquardt, Wesley JR           
 43  Potomac School Swim Team  'A'                              3:57.48 
     1) LaForce, Hudson SO              2) Christ, Alex FR                
     3) Jordan, Joseph JR               4) Fearey, Will JR